Smyk z nową lokalizacją

27 października sieć sklepów Smyk otworzyła pierwszy salon w Tomaszowie Mazowieckim, w Galerii Tomaszów. To trzecie otwarcie tej marki w tym miesiącu.

W Tomaszowie Mazowieckim Smyk otwiera drzwi do krainy zabawek i ubrań dla dzieci, która będzie się mieścić na blisko 500 mkw. w nowo otwartym centrum handlowym Galeria Tomaszów.

– Mamy nadzieję, że nowy salon trafi na listę ulubionych miejsc na mapie zakupowej mieszkańców miasta, a tym którzy nie znają jeszcze  naszych sklepów, przybliży ofertę Smyka. Jestem przekonany, że bogaty asortyment i wysoka jakość produktów oraz obsługi sprawią, że klienci będą chętnie odwiedzać nowy sklep – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Nowy salon Smyk w Tomaszowie Mazowieckim należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci będą mogli znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

W październiku ruszyły też dwa nowe sklepy sieci Smyk w Bełchatowie oraz Poznaniu. Salon w bełchatowskiej galerii handlowej ma powierzchnię blisko 500 mkw. Jest to pierwszy salon sieci w mieście. Z kolei sklep w Poznaniu otwarto w centrum handlowym Posnania – największym w Wielkopolsce centrum handlowym.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top