Przybywa najemców w Galerii Krakowskiej

Na poziomie -1 w Galerii Krakowskiej dostępne są już salony Original Marines i Tally Weijl oraz lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń.

Założone w 1983 roku Original Marines specjalizuje się w tworzeniu odzieży dla niemowląt, dzieci i nastolatków. Włoska marka oferuje szeroki wybór produktów w stylu casualowym – sportowym oraz eleganckim. Original Marines w Galerii Krakowskiej zajmie lokal o powierzchni 160 mkw.

Drugim nowym najemcą reprezentującym sektor modowy w krakowskim centrum jest marka Tally Weijl. Marka posiada obecnie ponad 780 sklepów w 37 krajach. Nowo otwarty sklep w Krakowskiej zajmuje powierzchnię 130 mkw. Salon z koncepcją boutique’u zlokalizowany jest na poziomie -1. Podział powierzchni sklepu na cztery główne strefy (going out, denim, basic/print i casual), pozwala na łatwe odnalezienie produktów.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu niemal 12 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie sieć liczy już ponad 140 lokali. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Lokal marki w Galerii Krakowksiej znajduje się na poziomie -1.

Przypomnijmy, w ostatnim tygodniu w Galerii Krakowskiej w nowej odsłonie zostały otwarte Primamoda, kawiarnia Słodki Wentzl, Kuchnie Świata, Nike, Benetton, Kazar oraz Terranova.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku.  Została zbudowana i jest zarządzana przez ECE Projektmanagement. Obiekt ma 250 sklepów 60 tys. mkw. powierzchni handlowej , 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych i 1, 4 tys. miejsc parkingowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl