scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Otwarcie nowego salonu Wojas w Toruń Plaza

Torun-Plaza

Na przełomie listopada i grudnia zostanie otwarty w nowej odsłonie salon firmowy Wojas w CH Toruń Plaza. Przedłużenie umowy z tym najemcą na kolejnych pięć lat, będzie się wiązało z nowym wystrojem i charakterem salonu sprzedaży

– Zarząd Wojas S.A. podjął decyzję o przedłużeniu umowy najmu z Centrum Handlowo – Rozrywkowym Toruń Plaza i jednoczesnej relokacji dotychczasowego salonu w nowe miejsce – mówi Maciej Wojas, Dyrektor Sprzedaży. – Nasz nowy salon w Toruniu zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem wizualnym i wyróżniać się będzie przestronnym układem białych mebli. Eksponowany asortyment podkreślą oryginalne stalowe elementy. Przestrzenne wnętrze uzupełnią szare, surowe ściany oraz zdjęcia ilustrujące proces produkcji obuwia.

Nowy salon Wojas zostanie otwarty w nowej lokalizacji, tuż przy głównym placu eventowym w Toruń Plaza na powierzchni 136 mkw. w sąsiedztwie dwupoziomowego sklepu H&M.

– Niezmiernie cieszy nas fakt, iż kolejna znana marka tym razem z branży obuwniczej, dołączyła do grona najemców, którzy zdecydowali się pozostać w Toruń Plaza na kolejny 5-letni okres najmu – mówi Dorota Deptuła, leasing manager Grupy Plaza Centers – Świadczy to o tym, że Toruń Plaza jest dobrze postrzeganym centrum handlowym, zarówno przez najemców, jak i przez klientów, których liczba stale rośnie.

Segment najemców produktów obuwniczych w Toruń Plaza uzupełniają obecnie takie marki jak Ryłko, Venezia, Kazar, Gino Rossi, Prima Moda, CCC i Deichmann – te dwa ostatnie salony zostały przy podpisaniu umów prolongacyjnych znacznie powiększone i przebudowane.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required