scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Najemcy przedłużają umowy w Toruń Plaza

ca-torun-plaza

Kolejną marką należącą do segmentu modowego, która zdecydowała się w ostatnim czasie na kontynuację współpracy z Toruń Plaza jest C&A, której sklep ulokowany na parterze centrum zajmuje powierzchnię ok. 1250 mkw.

Marka ta jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie z liczbą ponad 1,5 tys. sklepów. C&A, obecny także od lat na rynku polskim, to sklep z asortymentem dla całej rodziny, oferujący nowoczesny styl w atrakcyjnych cenach.

– Sklep C&A jest z nami od dnia otwarcia centrum, czyli już od 5 lat i jest jedynym sklepem tej sieci w mieście. Klienci doceniają tę markę, bo oferuje modę w przystępnych cenach dla wszystkich – mówi Katarzyna Hołod – managing director w Toruń Plaza – doskonale uzupełniając ofertę pozostałych sklepów odzieżowych dostępnych w Toruń Plaza.

Przedłużenie umowy z C&A było dla nas bardzo istotne z punktu widzenia tenant mix centrum– mówi Monika Alicka, CEE Leasing Director Plaza Centers – jak również była to ostatnia prolongacja wśród dużych marek odzieżowych związana ze zbliżającymi się piątymi urodzinami Toruń Plaza.

Kolejna marka, która zdecydowała się na pozostanie w centrum i kontynuację współpracy to New Yorker-popularna niemiecka sieć sklepów odzieżowych, istniejąca na rynku od 1971 roku i mająca ponad 1 tyś sklepów. W Toruń Plaza znajduje się jedyny sklep tej marki w mieście, zlokalizowany tuż przy głównym wejściu Centrum, o powierzchni 1 tys. mkw.

Segment wielkopowierzchniowych najemców oferujących modę uzupełniają marki grupy Inditex, LPP, H&M, TK Maxx i Carry.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required