Płatności Online BM ułatwią zorganizowanie wydarzeń sportowych

Płatności Online BM sopockiej spółki Blue Media zostały wdrożone na platformie b4sportonline.pl, umożliwiającej organizowanie i zarządzanie wydarzeniami sportowymi. Firma Blue Media jest partnerem Omnichannel Retailing Forum (23.11.2016).

B4sportonline.pl to innowacyjna platforma, która pozwala w kilka minut utworzyć własną unikalną stronę zawodów, np. biegu masowego, wyścigu kolarskiego czy zawodów triathlonowych, przeprowadzić zapisy uczestników, jednocześnie oferując im możliwość wniesienia wpisowego przez internet. Dzięki Płatnościom Online BM, opłaty za udział w zawodach można dokonywać szybkim przelewem typu Pay by link lub kartą płatniczą.

Bramka płatnicza bez formalności

Tym, co wyróżnia wprowadzone przez Blue Media rozwiązanie, to możliwość założenia bramki płatniczej w maksymalnie uproszczony sposób, poprzez internetowy kwestionariusz.  – Wystarcza wypełnienie formularza online w ramach platformy i weryfikacja danych poprzez wykonanie przelewu zwrotnego. Nie ma konieczności podpisywania umów z operatorem płatności, co zazwyczaj istotnie wydłuża proces organizacji zapisów – mówi Krzysztof Ambroziak z Blue Media.

– Do tej pory organizatorzy zawodów sportowych musieli pamiętać o wielu formalnościach, które teraz z nich zdejmujemy. Dzięki naszej współpracy z Blue Media, doświadczonym dostawcą rozwiązań płatniczych, mają pewność, że następnego dnia roboczego będą mieli na swoim koncie środki wpłacane przez zawodników. A co najważniejsze, wszystko dzieje się automatycznie, a dla organizatora na bieżąco dostępne są najważniejsze statystyki – podkreśla Rafał Moś z b4sportonline.pl.

Szybka integracja

Wdrożenie Płatności Online BM nastąpiło w modelu zintegrowanym, dzięki czemu bramka płatnicza jest graficznie i funkcjonalnie zintegrowana z platformą, otwierając się w domenie b4sportonline.pl. Dzięki zintegrowaniu Płatności Online BM z b4sportonline.pl, stworzenie unikalnej strony zawodów oraz rozpoczęcie zapisów jest możliwe w tym samym dniu, w którym zostanie podjęta decyzję o organizacji wydarzenia.

Firma Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę systemy dla bankowości elektronicznej, rozwiązania dla wystawców faktur oraz e-handlu. Blue Media w oparciu o zgodę NBP prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Firma jest licencjonowaną przez KNF krajową instytucją płatniczą oraz członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.