Inditex otwiera pierwszy salon Uterqüe w Polsce

15 listopada Uterqüe otworzyło swój pierwszy w Polsce sklep w Galerii Mokotów w Warszawie. Sklep znajduje się na poziomie +1 w powstającej strefie The Designer Gallery.

Sklep w Warszawie jest drugim na świecie sklepem w nowym koncepcie wnętrza, który czerpie inspirację ze sztuki współczesnej oraz estetyki lat 50.

Nowy lokal o powierzchni handlowej ponad 150 mkw. jest kolejnym krokiem, który marka stawia, aby umocnić swoją obecność w Polsce, gdzie do wczoraj dostępna była tylko online.

Uterqüe to marka z portfolio grupy Inditex. W jej ofercie znaleźć można m.in. akcesoria modowe, której atutami są najwyższa jakość i atrakcyjna cena. Marka firmuje także kolekcję odzieży skórzanej oraz ready-to-wear, zaprojektowane wyłącznie przez zespół projektantów Uterqüe.

Pierwszy salon Uterqüe powstał w 2008 roku w Hiszpanii, a marka od tej pory szybko zdobyła uznanie na kilkunastu nowych rynkach w Europie i na świecie. Salony Uterqüe wyróżnia również aranżacja przestrzeni.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl