Startuje nowy koncept butikowej kawiarni

Nowatorska kawiarnia pod marką Nakielny Kawa i Wypieki przyjęła pierwszych gości 4 października w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie.

– Nie po raz pierwszy Bonarka City Center jest miejscem rynkowego debiutu nowego konceptu handlowego. Jako jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Krakowie, cieszące się stale rosnącą popularnością, jest idealnym partnerem dla marek zaczynających swoją karierę. Życzymy kawiarni Nakielny, aby udany start w Bonarce przełożył się na dalszy rozwój – mówi Beata Jarmołkowicz, dyrektor zarządzający, TriGranit Management Polska.

Pozyskaniem atrakcyjnej lokalizacji dla nowego konceptu kawiarnianego zajęła się firma BestRetail, prowadząca doradztwo strategiczne dla sieci handlowych. Kawiarnia Nakielny mieści się na poziomie 0 vis a vis marketu Auchan w Bonarce.

– Koncept powstał z myślą o Klientach szukających alternatywnych i niebanalnych smaków cukierniczych w nowoczesnym stylistycznie wydaniu. Na bazie lodów tradycyjnych przygotowujemy na miejscu lodowe koktajle. Do tego skomponowaliśmy dwie mieszanki ziaren kawy, jasno i ciemno palone, aby podkreślić charakter kawiarni oraz przystosować smak parzonej kawy dla wielu odbiorców. Specjalizujemy się we włoskim espresso, którego to mamy w ofercie aż 8 rodzajów. Oferujemy również świeżo przyrządzane kanapki w naszym lokalu oraz wypiekamy w profesjonalnym piecu słone tarty na cieście francuskim oraz włoskie foccacie – mówi Witold Nakielny, właściciel, prezes zarządu.

Jest to pierwszy lokal, który powstał pod marką Nakielny Kawa i Wypieki. W najbliższym czasie firma planuje intensywną ekspansję w Krakowie i budowanie swojego brandu poprzez otwarcia kolejnych kawiarni na terenie Małopolski. W kwestii rozwoju sieci od strony nieruchomości wspiera ją firma BestRetail posiadająca bogate doświadczenie w dziedzinie doradztwa oraz obsługi rynku retail.

Centrum handlowe Bonarka City Center o powierzchni ponad 92 tys. mkw. zostało otwarte w listopadzie 2009. Inwestycja zlokalizowana jest w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, pomiędzy ulicami Kamieńskiego i Puszkarskiej. W ofercie centrum znajduje się 270 punktów handlowych, ponad 30 restauracji i 3,2 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl