Duka zaprezentowała nowy koncept salonu w Galerii Krakowskiej

W listopadzie sieć Duka zaprezentowała sklep w nowej odsłonie wizualnej, a także poszerzyła ofertę o luksusowe produkty Hefra. Nowy salon został otwarty w działającej od 10 lat Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Nowy salon ma ponad 150 mkw. powierzchni. Aranżacja sklepu oparta jest o charakterystyczny dla marki skandynawski minimalizm wzbogacony ciepłem dębowego drewna, loftowymi detalami oraz kuchennymi aranżacjami. Zastosowane kolory podkreślają poszczególne kategorie asortymentowe oraz sprawiają, że klienci szybciej mogą znaleźć to, czego szukają.

To już kolejny salon Duka zrealizowany w nowym koncepcie wizualnym. Pierwszy z nich został otwarty we wrześniu 2016 r. w Starym Browarze w Poznaniu.

– Zdecydowaliśmy się na zmianę aranżacji, ponieważ chcemy podkreślić wyjątkową atmosferę towarzyszącą wspólnemu przygotowywaniu oraz spożywaniu posiłków, a także zapewnić klientom jeszcze większy komfort podczas zakupów – mówi Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju sieci Duka International.

– Nowy wystrój salonu w Galerii Krakowskiej spotkał się z entuzjastyczną reakcją fanów naszej marki. Już wkrótce miłośnicy skandynawskiego designu będą mogli odwiedzić kolejne sklepy Duka zrealizowane w nowym koncepcie wizualnym – dodaje Szynkiewicz.

Marka jest doskonale znana krakowiakom. W mieście działają 4 salony oferujące funkcjonalne akcesoria kuchenne w stylu skandynawskiego minimalizmu. Poza Galerią Krakowską sklepy Duka zostały zlokalizowane w Galerii Kazimierz, CH Bonarka oraz Galerii Bronowice.

Salon usytuowany na poziomie -1 w Galerii Krakowskiej wyróżnia nowy koncept wizualny, ale również to, że oferowane są w nim produkty ekskluzywnej marki Hefra, jedynego polskiego producenta galanterii stołowej i sztućców, które są w całości wykonane ze srebra, stali nierdzewnej lub platerowane srebrem.

Asortyment sklepów Duka składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości artykułów kuchennych, porcelany, sztućców, szkła stołowego i dekoracji. Historia marki sięga 1920 roku. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Warszawie, w 1999 roku. Obecnie firma działa we wszystkich głównych miastach w naszym kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl