Salon Gant oraz kawiarnia Bobo Café w Galerii Krakowskiej

Do grona najemców Galerii Krakowskiej dołączyły dwie nowe marki. Są to odzieżowa sieć Grant oraz kawiarnia Bobo Café. Ostatnio w nowej odsłonie otworzyły się New Yorker, Ekspres Serwis, Pandora, Sofi Flora, Apteka Dr. Max oraz Aldo.

Salon marki Grant zlokalizowany jest na poziomie 0 Galerii Krakowskiej. Butik w Galerii Krakowskiej jest pierwszym salonem w Krakowie tej marki.

Odzieżowa marka Grant narodziła się w 1949 roku na kampusach uniwersyteckich prestiżowej Ivy League Wschodniego Wybrzeża USA. Gant łączy w sobie amerykański, akademicki styl z odrobiną europejskiego wyrafinowania, oferując najwyższej jakości casualową odzież, obuwie oraz akcesoria dla mężczyzn i kobiet. Hasłem przewodnim marki jest: Gant – Shirtmakers since 1949. Łączy się ono z produkcją idealnie skrojonych i uszytych koszul, które były pierwszym oferowanym przez Gant produktem.

Z kolei dla wszystkich miłośników przekąsek i słodkości w Galerii Krakowskiej powstało Bobo Café. To miejsce nie tylko dla rodziców z dziećmi. Klienci mogą skorzystać z aromatycznej kawy i herbaty przygotowanej przez baristów oraz z szerokiego asortymentu przekąsek. W kawiarni można skosztować wypiekanych na miejscu ciast i tortów, śniadań podawanych ze świeżym pieczywem czy też tart i naleśników, idealnych w porze lunchu. Wśród propozycji Bobo Café znajdują się również soki ze świeżych owoców, lemoniada cytrynowa lub smoothie.

Galerię Krakowską otwarto w 2006 roku. Została zbudowana i jest zarządzana przez ECE Projektmanagement. Obiekt ma 250 sklepów 60 tys. mkw. powierzchni handlowej, 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych i 1,4 tys. miejsc parkingowych.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl