Gastromall startuje z nową marką

1 grudnia 2016 roku zainaugurował działalność nowy koncept Grupy Gastromall pod nazwą Deli Sandwich.

Nowy koncept to oferta Grupy Gastromall, skierowana do pracowników nowoczesnych biur, urzędów i instytucji zlokalizowanych w centrum miasta.

Deli Sandwich debiutuje w Krakowie

– Średnia powierzchnia lokalu Deli Sandwich to około 100 mkw. Pierwszy lokal powstał w Krakowie, a z początkiem przyszłego roku planujemy kolejne otwarcia w tym mieście. Jeszcze w grudniu tego roku otworzymy Deli Sandwich w Katowicach. Nie wykluczamy ekspansji w centrach handlowych – poinformowała redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

5 brandów Grupy Gastromall

Pierwszy lokal pod tym brandem został otwarty w Krakowie. Deli Sandwich to połączenie cukierni, piekarni i kawiarni, gdzie główny asortyment to kanapki, codziennie inne a także zestawy śniadaniowe oraz tarty, ciasta, quiche. Ważnym elementem w menu jest także kawa. W Deli Sandwich przygotowuje wyłącznie barista.

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych – Companeros, Cesare Ristorante, Lovit, Point Frappe w tym najbardziej rozpoznawalnej Olimp. Sieć restauracji Olimp jest liderem w sprzedaży dań na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Obecnie w sieci działa ponad 50 restauracji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.