Nowy system parkingowy w centrum handlowym Klif

System płatnego parkowania w Domu Mody Klif działa w oparciu o system kamer skanujących tablice rejestracyjne pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu parkingu.

Kontrola czasu postoju odbywa się zdalnie, bez udziału bramek i szlabanów, dzięki czemu zupełnie wyeliminowano problem ewentualnych zatorów na wyjeździe z parkingu. Płatność naliczana jest jedynie w dni robocze, dla samochodów pozostających na parkingu dłużej niż trzy godziny. Stawka godzinowa po przekroczeniu tego czasu wynosi 4 PLN.

PROŚCIEJ ZBIERAĆ OPŁATY

Uproszczono i zautomatyzowano również sam system rozliczenia ewentualnych opłat. Klienci Klifu nie muszą pamiętać o biletach parkingowych. Poza klasyczną metodą płatności w dwóch kasach automatycznych znajdujących się wewnątrz Centrum i na terenie parkingu, gdzie rozliczenie następuje po podaniu numeru rejestracyjnego pojazdu lub on-line, w ciągu 48 godzin, poprzez stronę www.my.europark.pl.

PARKING WAŻNY DLA KLIENTÓW

– Wygodny i bezpieczny parking jest jednym z elementów decydujących o tym, że klienci pozytywnie oceniają centrum handlowe. Decydując się na współpracę z EuroPark, dostarczamy naszym klientom jeden z najnowocześniejszych i najwygodniejszych systemów parkingowych w Europie. To pierwszy tego typu system w Polsce. Rozwiązanie to z bardzo dobrym skutkiem było wdrożone za granicą i wierzę, że równie dobrze sprawdzi się w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl