Korona Kielce umacnia ofertę jubilerską

Sieć Yes przedłużyła umowę najmu na salon w Galerii Korona Kielce. Salon zostanie w kieleckiej galerii na kolejne kilka lat wzmacniając ofertę biżuteryjną obiektu.

– To kolejna marka z sektora jubilerskiego, która zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu. W ostatnim czasie taką decyzję podjęła także sieć W. Kruk oraz Pandora – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Karol Semik, dyrektor ds. komercjalizacji w spółce Cuprum Arena, właściciela Galerii Korona Kielce.

Salon Yes ma 49 mkw. powierzchni i jest usytuowany na poziomie -1 galerii. Jest jedynym sklepem tej marki w mieście.

Przedłużenie umowy najmu sieci jubilerskich jest kolejnym etapem rekomercjalizacji, która jest prowadzona w Galerii Korona Kielce. Dział leasingu planuje więcej zmian w obiekcie.

– W II kwartale 2017 roku planujemy m. in. relokację i powiększenie salonu sieci Apart. Dotychczas działający sklep o powierzchni 110 mkw. zostanie powiększony do 140 mkw. i przeniesiony na poziom 0 – zapowiada Karol Semik.

Galeria Korona Kielce ma 37 tys. mkw. powierzchni i oferuje ponad 150 sklepów, punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również bawialnia Czary Mary. Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka. Galeria  należy do spółki Cuprum Arena, która jest również właścicielem Galerii Cuprum Arena w Lubinie oraz Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn