Sinsay w Galerii Krakowskiej

Najmłodsza z marek Grupy LPP – Sinsay dołączyła do grona najemców Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Nowy salon zajmuje 265 mkw. Oferowane przez markę produkty są odpowiedzią na najnowsze trendy. Dzięki przystępnym cenom cieszą się ogromnym zainteresowaniem nastolatek.

Najmłodsza marka LPP

Najmłodszy brand znanej odzieżowej spółki LPP S.A. otworzył swój butik w Galerii Krakowskiej. Od marca 2013 roku Sinsay oferuje swoim klientom, wśród których dominują nastolatki, najmodniejsze ubrania i akcesoria.

Nowy sklep Sinsay, zlokalizowany na poziomie -1 w Galerii Krakowskiej.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się najpopularniejszym obiektem handlowym w całej Małopolsce. Obiekt przechodzi aktualnie proces rekomercjalizacji w ramach którego ostatnio w nowej odsłonie został otwarty salon iSpot.

Galeria Krakowska położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 250 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych. Obiekt należy do ECE.

O ECE

Już od roku 1965  ECE  działa jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. Na rynku europejskim jest w tym segmencie niekwestionowanym liderem. W 196 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 43 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 14 krajach około 20 tys. sklepów mieszczących się na powierzchni 7 milionów metrów kwadratowych osiąga obroty na poziomie  23 miliardów euro rocznie. Do centrów tych zaliczają się w Polsce m. in. Galeria Bałtycka  w Gdańsku i Galeria Krakowska w Krakowie oraz nowo otwarte centrum Zielone Arkady w Bydgoszczy.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl