Maxi Zoo umacnia pozycję w stolicy

Już w grudniu 2016 roku w Warszawie zostaną otwarte trzy nowe sklepy sieci zoologicznej Maxi Zoo.

W połowie grudnia firma w Warszawie otworzy kolejne lokale w strategicznych miejscach stolicy. Nowymi sklepami będą mogli cieszyć się klienci odwiedzający Park Handlowy Targówek oraz robiący zakupy na Mokotowie przy ul. Wilanowskiej i w Piasecznie w Centrum Kolor.

Nowe otwarcia Maxi Zoo

Równolegle dwa sklepy otworzą swe drzwi dla klientów przy Al. Wilanowskiej 363 oraz Malborskiej 41. Natomiast sklep w Centrum Kolor w Piasecznie będzie miał uroczyste otwarcie w dniach 28-29.12.2016.

Maxi Zoo to sklepy wielkopowierzchniowe. Jak powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Wojciech Kamiński, CEO Maxi Zoo w Polsce, spółka poszukuje lokali o powierzchni min. 550 mkw.

– W 2017 planujemy otworzyć 10 kolejnych sklepów, tym razem wychodząc poza Warszawę. Postawimy na duże miasta w Polsce, m.in. Poznań, Kraków i Wrocław. W kolejnych latach myślimy o ekspansji na poziomie 15‒20 lokalizacji – mówi Wojciech Kamiński.

6 sklepów w sieci Maxi Zoo

Maxi Zoo debiutowało na polskim rynku w 2012 roku. Pierwszy sklep sieci został otwarty w Warszawie i do razu został dobrze przyjęty przez polskich konsumentów. To co wyróżniało to miejsce to przede wszystkim nowa jakość usług wprowadzona przez firmę, bogaty asortyment,  kompetentne porady sprzedawców oraz możliwość przyjścia do sklepu z pupilem. Obecnie na terenie Polski działa 6 sklepów otwartych w Warszawie, Poznaniu i Milanówku. W każdym z tych miejsc można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych i cenionych firm oraz dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty marek własnych (karmy i akcesoria).

Maxi Zoo należy do założonej w 1990 roku w Niemczech przez Torstena Toellera sieci sklepów z produktami dla zwierząt. Działająca pod nazwą Fressnapf lub Maxi Zoo sieć jest obecnie niekwestionowanym liderem na europejskim rynku. W Polsce Maxi Zoo ma 6 sklepów, jednak już w najbliższym czasie planowana jest dalsza ekspansja.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn