Pierwszy salon Marciano w Krakowie

Linia premium marki Guess, której butiki znajdują się w największych światowych metropoliach otworzyła swój pierwszy salon w Krakowie. Nowy butik otwarto  w Galerii Krakowskiej.

Marciano Guess debiutuje w Krakowie

Sklep Marciano Guess w Galerii Krakowskiej mieści się na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 85 mkw. Salon został zaprojektowany tak, aby łączyć ze sobą szyki nowoczesny styl glamour tworząc przy tym miłą, sprzyjającą zakupom atmosferę. Minimalistyczne, jasne wnętrze pomaga skupić się na produkcie, a zdjęcia z aktualnych kampanii tworzą niepowtarzalny, swoisty dla marki klimat.

Projekty Marciano Guess z bogatej oferty prezentowanej przez markę, są  kobiece i bardzo eleganckie. Inspiracje projektanci czerpią ze światowych wybiegów.

1,6 tys. salonów marki Guess w 90 krajach

Firma Guess Inc. posiada obecnie około 1,6 tys. salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo marki można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego o zasięgu globalnym. Za rozwój salonów w Polsce odpowiada firma Guess Poland sp. z o.o.

W Polsce Guess zakończy 2016 rok liczbą 31 monobrandoywch salonów w Polsce znajdujących się we wszystkich głównych miastach Polski. Na tą liczbę składa się 6 salonów Marciano Guess, 18 pod marką Guess i 7 sklepów outletowych.

Na rok 2017 marka Guess zapowiada kolejne otwarcia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl