CREAM: Marella nowym najemcą Galerii Askana

9 grudnia do grona najemców Galerii Askana dołączył salon Marella, który zajął powierzchnię 36 mkw. i jest zlokalizowany na parterze.

– Salon Marella poszerzył ofertę Galerii Askana w zakresie asortymentu modowego skierowanego do kobiet. To odpowiedź na potrzeby naszych klientek, które były zainteresowane odzieżą tej właśnie marki – informuje Anna Sip, marketing manager Galerii Askana.

Marella to ekskluzywna firma włoska należąca do modowej grupy MaxMara Fashion Group. W swej ofercie proponuje kobietom ponadczasową odzież i dodatki, które słyną z bardzo dobrej jakości i starannego wykonania. W skład kolekcji wchodzi kilka linii: Marella, Marella Sport, Tricot oraz Marella Oro, skierowanych na różne potrzeby klientek.

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex Helios z 5 salami na 1,2 tys. osób. Reserved, Mohito, Sinsay, Promod, Solar, Simple, CCC, Mediaexpert, Rossmann oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 26 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe oraz nieruchomości typu „stand-alone”.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY