Trzecia drogeria Natura w Sandomierzu

W czwartek 15 grudnia została otwarta kolejna drogeria Natura w Sandomierzu. W 2017 roku spółka planuje dalszy intensywny rozwój, a także rewitalizację istniejących drogerii pod kątem dopasowania ich do nowej identyfikacji wizualnej i nowoczesnej aranżacji wnętrz sklepów.

Nowa Natura w Sandomierzu to już kolejna drogeria, która funkcjonować będzie w sąsiedztwie DOZ Apteki Dbam o Zdrowie. Biznesowy koncept współdziałania apteki i drogerii  wpisuje się w ogólnoświatowe trendy health&beauty, które polegają na łączeniu tych dwóch rodzajów działalności tak, aby w większym stopniu spełniać potrzeby nowoczesnych konsumentów i oferować w jednym miejscu szerszy i komplementarny asortyment. Nowy lokal pod szyldem Natura usytuowany jest na parterze Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej 10.

To już 283 drogerie

Natura otworzyła w tym roku szereg nowych lokalizacji na terenie całej Polski. Obecnie sieć liczy 283 drogerie stacjonarne oraz drogerię internetową www.drogerienatura.pl.

Spółka rozwija działalność prowadząc placówki samodzielnie oraz w systemie agencyjnym, w ramach którego zaprasza do współpracy przedsiębiorców obecnych lub chcących rozpocząć działalność w branży drogeryjnej. Sieć oferuje pomoc w ocenie punktu handlowego czy doboru asortymentu, niezbędny know-how, wsparcie marketingowe i szkolenia.

Drogerie Natura oferują m.in. szeroki wybór kosmetyków do makijażu, marek Kobo Professional, My Secret, Sensique, Prestige, Pierre Rene, Smart Girls Get more czy etnWild, dostępnych wyłącznie w tej sieci.  Klienci mogą korzystać z szeregu benefitów uczestnicząc w programie lojalnościowym Klub Natura, do którego w ciągu kilku miesięcy działalności zapisało się już 450 tys. członków.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.