Adidas/Reebok i Unisono w Avenida Poznań

Do grona najemców Avenida Poznań dołączyły dwie nowe marki. W centrum otwarte zostały salony Adidas/ Reebok oraz Unisono.

W salonie Adidas/Reebok w Avenidzie, zlokalizowanym na poziomie 2. i zajmującym powierzchnię 360 mkw., dostępny jest wysokiej jakości asortyment zarówno dla sportowców, jak i miłośników tego stylu.

Salon wyróżnia nowoczesność i profesjonalnie zaaranżowana przestrzeń, dzięki czemu wnętrze nabrało indywidualnego, designerskiego charakteru.

Decyzja o otwarciu salonu w Avenidzie podyktowana była renomą tego miejsca i ugruntowana pozycją na poznańskim rynku. Nie bez znaczenia miał także fakt lokalizacji przy Dworcu głównym PKP. Ponadto gruntowna przebudowa Centrum i nowy design stawiają Avenidę na równi z innymi europejskim galeriami.

Unisono dla wymagających

W Avenidzie otwarty został także salon Unisono, który zlokalizowany jest na poziomie 1 obiektu. Wśród propozycji projektantów marki nie brakuje połączenia stylu casualowego i sportowej elegancji. Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach poszukujących modnych, a zarazem komfortowych stylizacji na każdą okazję. Produkty Unisono cechują funkcjonalne kroje oraz ciekawe, oryginalne detale, które nadają ubraniom niepowtarzalny charakter. Ze względu na bardzo szeroką ofertę produktową Unisono jest marką łączącą pokolenia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl