Mobilne bilety zyskują popularność

skycash aplikacja mobilna

Konsumenci coraz chętniej korzystają z mobilnych aplikacji umożliwiających zakup biletów np. do kina albo komunikacji miejskiej.

Od niedawna z mobilnych biletów dostępnych w aplikacji SkyCash może korzystać dodatkowo niemal milion pasażerów. Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, z którym firma nawiązał współpracę, obsługuje łącznie blisko 30 gmin. Chodzi m.in. o takie ośrodki jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice czy Zabrze.

– Nawiązanie współpracy z jednym z największych organizatorów transportu zbiorowego w kraju to ważny krok w rozszerzaniu zasięgu naszej aplikacji. Jesteśmy przekonani, że także tutaj mieszkańcy szybko dostrzegą zalety naszego rozwiązania – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. – Aplikacja jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych punktów sprzedaży biletów, ale daje też dostęp do wielu dodatkowych usług. Dzięki nim codzienne korzystanie z przestrzeni miejskiej staje się znacznie prostsze – dodaje Krajewski.

Za bilety pasażerowie mogą płacić podłączoną do SkyCash kartą płatniczą lub środkami pieniężnymi, którymi wcześniej zasilili swoje konto. Aplikacja daje ponadto możliwość zakupu w ramach jednej transakcji nawet kilkunastu biletów oraz okazywania ich do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem. Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.

Bilety do Multikina prosto z komórki

Dzięki SkyCash konsumenci mogą także kupić bilety do sieci kin Multikino z dowolnego miejsca, 24 godziny na dobę. Dzięki temu nie muszą stać już w kolejce do kas i wcześniej rezerwować biletów. Wystarczy kupić mobilny bilet i uzyskać kod 2D uprawniający do wejścia na salę kinową.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach. Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych większości polskich przewoźników, w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.