Jatomi Fitness kontynuuje proces modernizacji swoich klubów

Na 10 i 11 stycznia 2017 roku zaplanowano otwarcie po modernizacji dwóch kolejnych klubów fitness należących do sieci Jatomi Fitness.

Kluby marki Jatomi Fitness w nowej odsłonie zostaną zaprezentowane w gdyńskim Klifie oraz w warszawskim CH Targówek.

Nowe wnętrza Jatomi Fitness

Zmodernizowane kluby Jatomi Fitness mają nowy podział stref treningowych i wyposażone są w zaawansowany technologicznie sprzęt marki Matrix, a także multifunkcjonalną podłogę w studio, w którym odbywają się zajęcia grupowe. Pojawiła się w nich również “Performance Labs”, czyli strefy przygotowane do treningów o wysokiej intensywności, a w grafiku zajęć znalazły się programy zajęć grupowych Les Mills.

Firma Jatomi Fitness rozpoczęła modernizacje klubów w lipcu 2016 roku. Oprócz obiektów w Centrach handlowych Klif i Targówek gruntowne zmiany przeszły również: Blue City, Złote Tarasy, Promenada (Warszawa), Galeria Kazimierz (Kraków), Manufaktura (Łódź) i Renoma (Wrocław).

Firma zamierza kontynuować inwestycje na polskim rynku w 2017 roku.

Blisko 40 klubów Jatomi Fitness w Polsce

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl