Vivo Krosno
Vivo Krosno

Cztery  marki odzieżowe należące do polskiej grupy LPP otworzą swoje salony w budowanym aktualnie centrum handlowym VIVO! Krosno.

Na łącznej powierzchni niemal 3 tys. mkw. pojawią się sklepy sieci Reserved, House, Cropp oraz Sinsay. Największą powierzchnię, bo ponad 1,7 tys. mkw. zajmie wiodący brand Reserved.  Cropp i House otworzą w VIVO! swoje sklepy na powierzchniach odpowiednio ponad 450 mkw. oraz 420 mkw.

VIVO! to centra handlowe realizowane przez Immofinanz. Krośnieńska inwestycja, jest trzecią, po VIVO! Piła i VIVO! Stalowa Wola, realizowaną przez austriackiego inwestora i dewelopera w Polsce. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

LPP w Vivo Krosno

– Podpisanie umów najmu z grupą LPP dotyczących czterech jakże popularnych marek odzieżowych dla naszego VIVO! Krosno stanowi potwierdzenie długofalowej i owocnej współpracy pomiędzy naszymi firmami. Sklepy te są bowiem obecne we wszystkich naszych pozostałych centrach handlowych w Polsce, tj. w Tarasach Zamkowych w Lublinie, w VIVO! Piła oraz VIVO! Stalowa Wola. Z opinii jakie do nas docierały ze strony mieszkańców Krosna wiemy, że bardzo liczyli oni właśnie na obecność m.in. tych marek w VIVO!, dlatego jest nam tym bardziej miło, że mogliśmy spełnić ich oczekiwania – komentuje Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

Krośnieńska inwestycja, jest realizowana przez Immofinanz wspólnie z partnerem tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85 proc. Immofinanz i 15 proc. Acteeum).

Stop Shop i Vivo – inwestycje Immofinanz

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 5,2 mld euro, obejmujący ponad 350 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.