Galeria Askana

Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. udostępniła swoim klientom bezpłatną sieć Wi-Fi.

Każdy użytkownik urządzeń mobilnych może korzystać z obejmującej trzy poziomy obiektu bezpłatnej sieci wi-fi. Do sieci można zalogować się anonimowo na 15 minut. Do sieci można się zalogować przy pomocy adresu email, konta na Facebooku lub konta Google, aby otrzymać dostęp nieograniczony w czasie. Użytkownik może zostać zapamiętany i przy ponownej wizycie łączyć się automatycznie.

– Bezpłatne wi-fi to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy dzięki niemu mogą być na bieżąco on-line – podkreśla  Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana. – Poza tym, to istotny element umożliwiający wiele działań proponowanych przez nowoczesne technologie. W planach mamy wdrożenie systemu inteligentnego Wi-Fi.

W tym roku Galeria Askana będzie obchodziła swoje 10-te urodziny. Z tego względu prowadzone są prace modernizacyjne oraz remonty.

H&M w galerii Askana

Rozpoczęły się prace nad nowym, dwupoziomowym salonem H&M. Będzie to największy (ponad 1,6 tys. mkw.) i najnowocześniejszy salon H&M w Gorzowie, który dzięki szerokiej ofercie z pewnością będzie cieszył się dużym zainteresowaniem Klientów. Otwarcie salonu H&M planowane jest na maj 2017.

Rozpoczęto już prace nad przeniesieniem, rozbudową i unowocześnieniem strefy  food court. Dzięki temu oferta gastronomiczna Galerii będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i różnorodna. Strefa o powierzchni ponad 700 mkw. zyska też nowy design, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Proces komercjalizacji strefy restauracyjnej wszedł już w ostatnią fazę a jej otwarcie planowane jest na I kwartał 2017 roku.

Kolejne przedłużone umowy

Sukcesem zakończył się również proces przedłużenia umów z kilkudziesięcioma najemcami. Stopień komercjalizacji wciąż wynosi niemal 100 proc. Poza podpisaniem nowych umów najmu, m.in. z takimi marami jak Marella czy Eurofiray, przedłużono szereg umów z dotychczasowymi najemcami, którzy otworzyli salony w nowych, powiększonych i odremontowanych salonach.

Wśród nich należy wymienić salon Magar, czy Bytom które powiększyły się odpowiednio do ponad 70 mkw. i 150 mkw. Oba przeszły gruntowną modernizację. Do ich grona dołączył Wojas, który w odnowionym wnętrzu zaprezentował się na parterze. Wkrótce w nowej lokalizacji i na większej, wyremontowanej powierzchni swój salon otworzy Ochnik.