rank-progress_galeria-swidnicka
Galeria Świdnicka

Telakces Sp. z o.o. i Rank Progress SA podpisały umowy najmu na dwie lokalizacje. Nowe punkty pod szyldem Virgin Mobile zostaną otwarte w Galerii Świdnickiej oraz w Galerii Piastów w Legnicy.

– Salon w Świdnicy będzie miał 68 mkw. powierzchni, a lokal w Galerii Piastów w Legnicy 38 mkw. Oba punkty sprzedaży zostaną uruchomione już w pierwszym kwartale 2017 roku – mówi Dariusz Zboralski z Działu Komercjalizacji spółki Rank Progress do której należą galerie.

Telakces z salonami Virgin Mobile

W lokalach pod szyldem Virgin Mobile będzie się odbywała sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych.

– Telakces to dynamicznie rozwijająca się sieć specjalistycznych sklepów z telefonami i akcesoriami GSM. Cieszymy się, że marka będzie dostępna także w naszych galeriach – dodaje Dariusz Zboralski.

Telakces działa na polskim rynku od 2011 roku i obecnie posiada blisko 100 sklepów na terenie całego kraju. Na mocy umowy, zawartej w sierpniu 2014 roku, Telakcesstał się partnerem strategicznym Virgin Mobile na polskim rynku, w wyniku czego oferta poszerzyła się o usługi telekomunikacyjne marki Virgin. Sieć poza Polską jest rozwijana także w Czechach i Norwegii.

Galeria Świdnicka i Galeria Piastów

Galeria Świdnicka, otwarta w marcu 2012 roku to pierwsze w Świdnicy centrum handlowe nowej generacji, posiada łącznie 23 tys. mkw. powierzchni użytkowej oraz 15,5 tys. mkw. powierzchni GLA.

Galeria Piastów w Legnicy jest zlokalizowana w sąsiedztwie Zamku Piastowskiego w sercu miasta. Obiekt ma 35 tys. mkw. na której znajdują się salony modowe, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, fitness, park rozrywki,  kino  a także przedszkole.