Masters Bowling & Bilard oraz restauracja Companeros to dwa nowe miejsca na mapie Tarasów Zamkowych w Lublinie. Umowy w obu przypadkach podpisane zostały z końcem grudnia 2016 roku. Aktualnie najemcy rozpoczęli prace nad przygotowaniem i wyposażeniem swoich lokali. Ich otwarcie planowane jest na wiosnę 2017.

Masters Bowling & Bilard wzmocni rozrywkową ofertę centrum handlowego. Na 2,2 tys. mkw. dwupoziomowego lokalu będzie można zagrać w bilard, snooker czy kręgle na 8 torach. Zgodnie z założeniami, w klubie organizowane będą również transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, spotkania towarzyskie oraz imprezy firmowe. Lokal w Tarasach Zamkowych jest kolejnym punktem prężnie rozwijającej się w tej części Polski sieci klubów Masters.

Bogatszy food court

Restauracja Companeros, należąca do grupy Gastromall, będzie pierwszym meksykańskim lokalem tej sieci w Lublinie. W Tarasach Zamkowych pojawi się w strefie restauracyjnej na 1. piętrze, zajmując powierzchnię ponad 52 mkw.

– Różnorodność i dostosowanie oferty do dynamicznie zmieniających się oczekiwań konsumentów to wyzwanie wpisane w życie centrów handlowych, szczególnie tych od niedawna obecnych na rynku. Cieszę się, że nasza propozycja z zakresu szeroko pojętej rozrywki czy też spędzania wolnego czasu ulega znacznemu wzmocnieniu i już na wiosnę nasi klienci będą mogli skorzystać z usług nowych punktów  – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

Tarasy Zamkowe

To najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.