Silesia Outlet z ofertą gastronomiczną

Największy outlet na Górnym Śląsku przyciąga silne marki z sektora gastronomicznego. The Blue Ocean Investment Group (BOIG) podpisał kolejne umowy najmu, tym razem z Grupą Gastromall. W gliwickim centrum wyprzedażowym znajdą się lokale jej dwóch popularnych marek – Olimp i Lodowa Manufaktura Lovit.

Olimp to sieć restauracji serwujących posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Klient samodzielnie i w dowolnych proporcjach komponuje zestaw potraw. Jedzenie jest dostępne na zasadzie szwedzkiego stołu, w pojemnikach chłodzących lub podgrzewanych bemarach. W Silesia Outlet Olimp zajmie lokal o wielkości 150 mkw.

Nowe lokale w Silesia Outlet

– Z przyjemnością wpisaliśmy na listę naszych nowych, przyszłych lokalizacji Silesia Outlet w Gliwicach.  Cieszymy się,  że w popularnym formacie outletu zaistnieją dwie marki Grupy Gastromall – Olimp i Lovit. Restauracje Olimp to w chwili obecnej największa i najszybciej rozwijająca się sieć fast casual dining z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g. Na Śląsku działamy z sukcesem od kilku lat, jesteśmy znaną i rozpoznawalną marką. Klienci cenią sobie wysoką jakość jedzenia, bogate menu i nieformalną atmosferę naszych restauracji – komentuje Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Lovit serwuje klientom świeże lody własnej produkcji, gofry oraz włoską kawę. Lodziarnia oferuje 35 smaków lodowych deserów bez konserwantów i innych substancji sztucznych. W Silesia Outlet zajmie lokal liczący 116 mkw.

– W Silesia Outlet zadebiutujemy także z naszą marką “słodką” – Lovit Lodowa Manufaktura. Sami produkujemy lody, ich skład jest w 100 proc. naturalny, pełen smaku owoców, czekolady i bakalii. Lovit to także gofry i desery z mrożonego jogurtu. Jesteśmy przekonani, że po zakupach, klienci Silesia Outlet z przyjemnością zjedzą domowy obiad w naszej restauracji, a na deser wstąpią do lodziarni Lovit – dodaje I. Domaradzka.

Obiekt Silesia Outlet komercjalizuje BOIG Property Consulting

– Ostatnio obserwujemy wzrost popularności strefy gastronomicznej w obiektach handlowych każdego typu. Konsumenci szczególnie zwracają uwagę na dobór najemców, wygodę, jakość oferowanych potraw i profesjonalną obsługę, dlatego zależy nam na przygotowaniu atrakcyjnej oferty gastronomicznej dla klientów. Dążymy do tego, żeby w obiekcie znalazły się znane i lubiane brandy gastronomiczne, takie jak Olimp i Lovit, które spełniają powyższe kryteria. Prowadzimy również dalsze rozmowy z najemcami z tego sektora – komentuje Ewa Ściubidło, Associate Director, BOIG Property Consulting.

W Silesii Outlet na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Obiekt dysponował będzie parkingiem, na którym zmieści się blisko 950 pojazdów. Duża zaletą inwestycji jest  doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). Codziennie trasę tą pokonuje 50 tys. pojazdów. W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Prace budowlane rozpoczną się w II połowie 2017 roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018.

Inwestorem projektu Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, doświadczonej w realizacji projektów na rynku nieruchomości – w portfolio grupy znajduje się m.in. imponujący Outlet Parndorf pod Wiedniem.

O 6B47 Poland

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od blisko 14 lat  świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top