Trwa komercjalizacja Tkalni

Spółka A&A, inwestor centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach, poinformowała o przejściu do kolejnego etapu negocjacji warunków handlowych z firmami zainteresowanymi ulokowaniem się w galerii.

Centrum handlowo – rozrywkowe Tkalnia powstanie na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender. Obiekt będzie miał około 14 tys. mkw. powierzchni najmu, na których znajdzie się ponad 40 lokali handlowo-usługowych. Klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści aż 230 samochodów.

– W Pabianicach brakuje przyjaznego i nowoczesnego miejsca na zakupy oraz otwartej przestrzeni publicznej, w której pabianiczanie mogliby spędzać wolny czas. Stąd nie dziwi nas bardzo duże zainteresowanie projektem ze strony potencjalnych najemców, zarówno sieci handlowych, jak i podmiotów z branży gastronomicznej oraz rozrywkowej. Obecnie jesteśmy na etapie finalizacji rozmów dotyczących wynajmu ponad 8 tys. mkw. – mówi Paweł Bartosiak, odpowiedzialny za komercjalizację centrum z firmy BOIG Property Consulting.

Finalizacja umów

Zaawansowane rozmowy prowadzone są m.in. z operatorem spożywczym, kinem, siecią salonów fitness, dużą siecią sklepów ze sprzętem elektronicznym, a także drogeriami czy kilkoma sklepami z akcesoriami do domu, zabawkami i odzieżą.

– W wielu przypadkach tą samą powierzchnią zainteresowani są najemcy reprezentujący jedną branżę. Potwierdza to słuszność przyjętej strategii. Już wkrótce będziemy mogli poinformować o sfinalizowanych umowach – dodaje Paweł Bartosiak.

W Tkalni nie zabraknie także miejsca dla lokalnych przedsiębiorców. Z myślą o nich tworzony jest miejski rynek – nowoczesne targowisko, gdzie pod dachem, w komfortowych warunkach będą mogli oferować swoje produkty.

– Chcemy, aby pabianiczanie nareszcie mogli robić zakupy w dobrych warunkach i nie musieli jeździć w tym celu do Łodzi. Poprzez naszą inwestycję i to, co planujemy wokół niej – kameralne uliczki z kawiarniami i restauracjami, plac miejski z fontannami i wiele innych –  powstanie nowe centrum miasta, nie tylko miejsce na zakupy, ale też miejsce spotkań dla ludzi w każdym wieku – zapowiada Adrian Majsterek, współwłaściciel spółki A&A.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top