We Wrocławiu powstanie nowy park handlowy

W I kwartale tego roku rusza budowa parku handlowego wygodnych zakupów pod nazwą N Park  przy ul. J. Gagarina we Wrocławiu.

Centrum, którego inwestorem jest Grupa Napollo, ma powierzchnię najmu 2,6 tys. mkw. i zostanie otwarte w IV kwartale tego roku.

Lokalizacja N Park Wrocław

– N Park przy ul. Gagarina to kameralny obiekt handlowy typu convenience, czyli oferujący wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo.

– Oferta adresowana jest przede wszystkim do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób, które przejeżdżają w kierunku Smolca. Park handlowy pomieści 9 lokali, w tym obok fitnessu, oferty mody rodzinnej i artykułów do domu, również aptekę, drogerię czy ofertę gastronomiczną – dodaje Dorota Beltrani.

N Park to przykład projektu typu convenience realizowanego w na terenie dużej aglomeracji, ale z lokalną strefą oddziaływania. Centrum powstanie w pobliżu zjazdu z obwodnicy Wrocławia i głównej drogi prowadzącej do Smolca – „sypialni” Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowo powstałe oraz budowane osiedla mieszkaniowe a także markety spożywcze popularnych marek.

Otwarcie parku przewidziane jest na IV kwartał 2017 roku.

Projekty Grupy Napollo

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz Galerii Grodova w Grodzisku Mazowieckim.

Grupa rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, pod nazwą N Park w centrach miast do 100 tys. mieszkańców,  wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich polskich aglomeracji.

Format N Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.