Startuje budowa parku handlowego we Wrocławiu

W styczniu 2017 roku startuje budowa nowego parku handlowego NPark we Wrocławiu. Inwestor, spółka Napollo, wybrała generalnego wykonawcę projektu.

Generalnym wykonawcą obiektu została spółka Mirbud S.A. Obiekt o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., będzie gotowy w IV kwartale tego roku.

Mirbud generalnym wykonawcą NParku

– W naszym portfolio zrealizowanych dotychczas galerii handlowych znajduje wiele obiektów o zróżnicowanej powierzchni i standardzie wykończenia. Niemniej jest to dla nas szczególny kontrakt, bo pierwszy dla tego Klienta  – mówi Jerzy Mirgos prezes zarządu Mirbud S.A.

-Cieszy nas współpraca z doświadczoną w realizacji obiektów handlowych firmą budowalną  – mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych w firmie Napollo.

-Dostarczamy na rynek projekty handlowe, które nie tylko oferują szerokie spektrum produktów istotnych z punktu widzenia codziennych zakupów i usług, ale także są funkcjonalnie zaprojektowane i łatwo dostępne, również pod kątem komunikacyjnym. Współpraca z doświadczonymi firmami realizacyjnymi sprzyja powstawaniu centrów wygodnych i budowanych w odpowiednim standardzie, które doceniają nasi klienci – dodaje Rzetecka.

2,6 tys. mkw. powierzchni NParku

NPark przy ul. Gagarina to kameralny obiekt handlowy typu convenience, czyli oferujący wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób, które przejeżdżają w kierunku Smolca.  W obiekcie zaplanowanych jest 9 lokali.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.