Silesia Outlet wzmacnia segment fashion

Powiększa się grono najemców Silesia Outlet w Gliwicach. Powstające na Górnym Śląsku centrum wyprzedażowe, będzie miało 20 tys. mkw. GLA i ponad 120 sklepów.

Umowę najmu lokalu o powierzchni 130 mkw. podpisała marka bieliźniarska Gee One. Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG; obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting.

Silesia Outlet kompletuje ofertę handlową

Silesia Outlet konsekwentnie kompletuje ofertę handlową. Kolejna, po Vistuli i Wólczance, marka odzieżowa podpisała umowę najmu powierzchni w tym centrum. W outlecie pojawi się 130 metrowy salon firmy Gee One, w którym znajdzie się o bogaty asortyment bieliźniarski dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

– Decydując się na otwarcie naszego nowego salonu, zawsze zwracamy uwagę na lokalizację obiektu handlowego – mówi Jolanta Jasionowska – Kasiak – pełnomocnik ds. rozwoju marki Gee One. –  A Silesia Outlet  zaplanowana została w doskonałym miejscu dla tego typu obiektu –  tuż przy autostradzie A4, na terenie działającego gliwickiego retail parku, obok supermarketu Auchan i sklepu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin. Jestem pewna, że dzięki wzajemnej synergii trzech obiektów handlowych w Silesii zapewniona zostanie wysoka odwiedzalność – dodaje J. Jasionowska – Kasiak.

– Segment fashion stanowi podstawę oferty outletu. Klienci przyjeżdżają do centrów wyprzedażowych właśnie po to, żeby nabyć ubrania lub obuwie w cenie okazyjnej, co najmniej 30 proc. niższej niż w regularnej sprzedaży. Atrakcyjność tego segmentu w dużej mierze decyduje o sukcesie oferty obiektu handlowego, dlatego kładziemy szczególny nacisk na pozyskanie dla Silesia Outlet wiodących na rynku odzieżowym marek zarówno z ogólnym, jak i specjalistycznym asortymentem – takim, jaki proponuje Gee One – komentuje Ewa Ściubidło, Associate Director, BOIG Property Consulting.

120 salonów w Silesii Outlet

W Silesii Outlet na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Obiekt dysponował będzie parkingiem, na którym zmieści się blisko 950 pojazdów. Duża zaletą inwestycji jest  doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). Codziennie trasę tą pokonuje 50 tys. pojazdów. W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Prace budowlane rozpoczną się w II połowie 2017 roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018.

Inwestorem projektu jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting.

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top