ETC Swarzędz kontynuuje rekomercjalizację

Marka Diverse znajdzie się wśród najemców zmodernizowanego ETC Swarzędz, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2017 roku.

Salon zajmie powierzchnię 185 mkw. Komercjalizacja została zrealizowana przy udziale firmy BOIG.

80 sklepów w ETC Swarzędz

ETC Swarzędz aktualnie przechodzi proces modernizacji i rekomercjalizacji, których głównym celem jest dostosowanie centrum do aktualnych trendów architektonicznych i handlowych. Powierzchnia centrum po przebudowie wyniesie 20 tys. mkw. Wśród 80 sklepów i punktów usługowych w nowym ETC Swarzędz pojawią się m.in.: Intermarché, Reserved, KiK, Martes Sport, Deichmann, Pepco, Vision Express, Swiss, CCC, Rossmann, Drogeria Natura, Empik, RTV Euro AGD, Zielona Budka, Maxi Zoo, Top Secret, Yes, Apteka Heureka i Organic Farma. Lokalnych najemców będą reprezentować m.in.: sklepy Mine Wine, Kids OK, Prestige Obuwie, PANI, Biuro Podróży Jamajka, restauracja włoska Don Lucci oraz kwiaciarnia Florist.

W zmodernizowanym ETC klienci będą mogli ponadto skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych, pralni, klubu fitness, a także z bogatej oferty gastronomicznej w nowej strefie foodcourt.

Niezależnie od prowadzonych prac budowlanych, ETC Swarzędz funkcjonuje przez cały okres modernizacji. W wyznaczonym miejscu obiektu w lokalach tymczasowych działają Intermarche, drogeria Rossmann, Euro RTV AGD oraz jubiler YES. Dodatkowo na parkingu przed centrum działa miasteczko handlowe z 30 punktami handlowymi, usługowymi oraz gastronomicznymi.

Projekt Capital Park i Akron Group

Projekt jest realizowany w ramach spółki joint venture utworzonej przez Grupę Capital Park i Akron Group.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizuje się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych oraz modernizacji obiektów handlowych i usługowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 69 projektów, zlokalizowanych w 34 miastach.

Akron Group to austriacka grupa specjalizująca się w inwestowaniu w nieruchomości biurowe, handlowe oraz logistyczne. Firma działa na rynku austriackim, polskim, węgierskim oraz holenderskim oferując możliwości inwestowania m.in. dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top