Należąca do spółki Rank Progress Galeria Świdnicka kontynuuje proces rekomercjalizacji. Z działającą od 2012 roku galerią umowę najmu aktualnie przedłużyła sieć Play.

Rank Progress SA i 360 Circus Sp. z o.o. podpisały umowę na lokal o powierzchni 39 mkw., który będzie działał pod szyldem Play.

Tenant Mix Galerii Świdnickiej

– Usługi to ważny element tenant mixu naszej galerii. W naszej ofercie znajdują się operatorzy banków, punkty z usługami telekomunikacyjnymi, czy biuro podróży.  Salon Play od kilku lat uzupełnia ofertę galerii i przyciąga klientów. Cieszymy się, że kolejny najemca zdecydował się na przedłużenie współpracy z nami – mówi Dariusz Zboralski z Działu Ekspansji spółki Rank Progress.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie Galeria Świdnicka przedłużyła umowę najmu m.in. z operatorem kantoru wymiany walut Kis. Ponadto zarządca obiektu podpisał umowę ze spółką Telakces Sp. z o.o. i już niebawem w Galerii Świdnickiej pojawi się nowy punkt sprzedaży sieci Virgin Mobile.

Galeria Świdnicka działająca na rynku od 5 lat jest obecnie skomercjalizowana prawie w 100 proc. Obiekt jest zlokalizowany w zabytkowym sercu miasta. Galeria ma ponad 24 tys. mkw. powierzchni handlowej i mieści ponad 50 lokali handlowych, w których znajdują się sklepy marek modowych, wyposażenia wnętrz, RTV AGD, kosmetycznych oraz punkty usługowe. Asortyment handlowo-usługowy uzupełnia bogata oferta rozrywkowo-rekreacyjna, tworzona m.in. przez nowoczesny 4-salowy multipleks kinowy, klub Fitness, miejsce zabaw dla dzieci oraz strefa food court.

O Rank Progress

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.