W pierwszej połowie 2017 roku do dyspozycji klientów Galerii Sandecja zostanie oddana nowoczesna część gastronomiczna, z zupełnie nowym wystrojem oraz nową ofertą gastronomiczną.

Jest to część programu inwestycyjnego związanego z modernizacją obiektu. W ramach przewidzianych inwestycji nastąpi również rewitalizacja parkingu i części wspólnych galerii.

Telepizza w strefie food court

– Podpisanie umowy z Telepizzą idealnie wpisuje się w proces zmian inwestycyjnych food courtu. Najemca uruchomi działalność już w kwietniu br. – mówi Andrzej Bobowiec, TK Development.

Food court w Galerii Sandecja zyska więcej otwartej przestrzeni, z wyraźnym zróżnicowaniem miejsc siedzących: restauracyjnych i kawiarnianych oraz tych dedykowanych dzieciom. Zmieni się wystrój, będzie jaśniej, przejrzyściej i wygodniej.

100 sklepów i punktów usługowych

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. mkw. Na powierzchni handlowej funkcjonuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji.

Atrakcyjny skład najemców (m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Wojas, Douglas, Rossmann, Ryłko, Orsay, Deichmann, Apart, Drogeria Natura, RTV Euro AGD), szeroka oferta spożywcza sklepu Carrefour oraz czyste, jasne wnętrza, przyjazna i czytelna komunikacja na terenie obiektu i parkingu sprawiają, że Galerii Sandecja jest destynacją kompleksowych zakupów dla całych rodzin.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.