TREI planuje budowę 10 obiektów handlowych

Vendo Park Łódź

Trei Real Estate planuje otwarcie nowych parków handlowych pod wspólną nazwą Vendo Park. Wszystkie projekty spółki zostaną zaprezentowane zarówno podczas wiosennej, jak i jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017.

Spółka zabezpieczyła 6 działek, na których powstaną obiekty o powierzchni najmu od 2,5 tys. do 6 tys. mkw.

Prawie wszystkie działki są zlokalizowane przy istniejących od dłuższego czasu operatorach spożywczych.

Otwarty w listopadzie ubiegłego roku Vendo Park w Mińsku Mazowieckim dołączył do funkcjonujących już obiektów w Milanówku, Nysie i Chełmie zwiększając tym samym do 11 liczbę Vendo Parków na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Do końca roku 2018 planowane jest otwarcie 10 obiektów na terenie Polski.

Trei Real Estate GmbH

Spółka Trei Real Estate GmbH, będąca holdingiem w branży nieruchomości, inwestuje w zapewniające zrównoważony wzrost nieruchomości handlowe i mieszkalne. Spółka ta, w której 100 proc. udziałów należy do grupy Tengelmann, angażuje się zarówno w rozbudowę segmentu mieszkaniowego w Niemczech, jak też w inwestycje i rozwój międzynarodowych nieruchomości. Poza Niemcami spółka Trei Real Estate z siedzibą w Mülheim an der Ruhr działa w pięciu innych europejskich krajach.

Grupa Tengelmann

Grupa przedsiębiorstw Tengelmann to międzynarodowy koncern wielobranżowy, do którego należą m.in. takie spółki OBI, KiK, Kaiser’s Tengelmann, Baby-Markt.de i Plus.de. Do tego grona należy także działająca w branży nieruchomości spółka Trei Real Estate oraz spółki inwestycyjne Emil Capital Partners w Stanach Zjednoczonych i Tengelmann Ventures w Niemczech, które od lat inwestują w startupy. Spółka macierzysta jest firmą rodzinną i została założona w 1867 r. w Mülheim an der Ruhr. Na jej czele stoi obecnie piąte pokolenie założycieli. Grupa Tengelmann działa w 19 krajach i zatrudnia ponad 88 tys. pracowników w 4.430 filiach. Roczne obroty netto przekraczają 8,24 mld euro.

TREI zaprezentuje wszystkie swoje projekty zarówno podczas wiosennej, jak i jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.