Thomas_Arkady Wrocławskie

Do grona nowych najemców CH Arkady Wrocławskie dołączyła marka z branży galanterii skórzanej – Thomas. Centrum handlowe przedłużyło również współpracę z firmą Orange.

Łączny metraż, jaki zajmują najemcy, wynosi blisko 91 mkw. Sklep Thomas znajduje się na poziomie 0, salon Orange mieści się na poziomie -1 Centrum.

Marka Thomas w Arkadach Wrocławskich

– Firma Thomas jest rozpoznawalną marką o ugruntowanej pozycji w branży galanterii skórzanej w Polsce. Od kilkunastu lat proponuje najwyższej jakości wzornictwo, które cenione jest przez konsumentów. Klienci Arkad bardzo chętnie sięgają po tego typu produkty, ponieważ cenią sobie jakość, a także dostęp do różnorodnej oferty produktowej z tego segmentu. Z kolei przedłużenie umowy najmu przez taką markę jak Orange, dowodzi, że wypracowana przez lata wiodąca pozycja galerii w regionie gwarantuje sukces prowadzenia działalności, a tym samym kontynuację współpracy na kolejne lata – mówi Joanna Kozieł, Specjalista ds. Komercjalizacji, LC Corp SA.

– Nasza oferta jest bardzo szeroka, zaczynając od portfeli, etui, toreb, przewieszek, a na paskach kończąc. Marki, które mamy w sprzedaży, to głównie marki włoskie, polskie i francuskie: Albatross, Pierre Cardin, Harvey Miller, Emporio Valentini, Calvin Klein, Accardi i inne. Jesteśmy przekonani, że klienci Arkad Wrocławskich docenią nasz asortyment oraz staną się wiernymi fanami uznanych światowo marek – mówi właściciel Tomasz Giwojno, Thomas Style.

110 sklepów w Arkadach Wrocławskich

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajdują się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, o wymiarach: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości.