Helios powiększa sieć kin. Nowy multipleks w Wołominie

14 lutego w Wołominie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt, posiadający cztery nowoczesne sale z ponad 550 miejscami dla widzów, mieści się w Galerii Wołomin. To już 42. multipleks w sieci kin Helios, dysponującej łącznie 233 ekranami i ponad 47 tys. miejsc.

W 2017 r. Helios otworzy trzy kolejne kina. Nowe multipleksy powstaną w Krośnie, Stalowej Woli, a także w Warszawie (będzie to pierwsze kino tej sieci w stolicy). Wszystkie kina będą zlokalizowane w centrach handlowych.

Najnowsze kino

Nowe kino sieci Helios w Galerii Wołomin zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom – w salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej jakości 4K oraz technologię DepthQ. W oczekiwaniu na seans filmowy można napić się aromatycznej kawy w Helios Café.

Już w pierwszych dniach działalności nowego kina Helios w Wołominie widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych, która posiada już 42 obiekty. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną.

Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.