Przybywa najemców Silesia Outlet

Znana marka odzieży dżinsowej – Lee Cooper, wzbogaca  grono najemców modowych Silesia Outlet w Gliwicach – największego centrum wyprzedażowego na Górnym Śląsku.

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG; za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

Oferta modowa w Silesia Outlet

Kolejna po Vistuli i Wólczance, a także Gee One, Pumie, Reeboku, Adidas i New Balance firma odzieżowa uatrakcyjni ofertę handlową Silesia Outlet. Na powierzchni ponad 185 mkw. swój salon otworzy świętująca w tym roku 25-lecie działalności w Polsce popularna sieć dżinsowa – Lee Cooper.  To najstarsza europejska marka dżinsowa i lider mody w tym segmencie,  a produkty Lee Cooper łączą komfort, doskonałą jakość i naturalne tkaniny z modnym wyglądem. Co szczególnie atrakcyjne – w Outlet Silesia oferowane będą w doskonałych cenach, niższych o co najmniej 30 proc. od tych dostępnych w regularnej sprzedaży.

– Silesia Outlet to świetna lokalizacja dla marek z segmentu fashion, dlatego szczególnie zależało nam na obecności właśnie w tym obiekcie – przyznaje  Janusz Kania, dyrektor handlowy, Lee Cooper. Liczymy na to, że duża siła nabywcza w regionie zapewni nam odwiedzalność na wysokim poziomie, co przełoży się na rosnące obroty sklepu, tym bardziej że do gliwickiego outletu będzie łatwo dojechać, dzięki bliskości autostrady A4. Jesteśmy przekonani, że kojarzone z wysoką jakością produkty Lee Cooper spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów – komentuje Janusz Kania.

W Silesii Outlet na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Obiekt dysponował będzie parkingiem, na którym zmieści się blisko 950 pojazdów. Duża zaletą inwestycji jest  doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). Codziennie trasę tą pokonuje 50 tys. pojazdów. W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Prace budowlane rozpoczną się w II połowie 2017 roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018.

Inwestor i komercjalizacja Silesia Outlet

Inwestorem projektu jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, doświadczonej w realizacji projektów na rynku nieruchomości. Obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting.

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od blisko 14 lat  świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top