doglas-w-arkadach

Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie przedłużyło umowy najmu z perfumerią Douglas, marką biżuteryjną Apart oraz z polskim producentem i dystrybutorem galanterii skórzanej – Wittchen.

Zgodnie z podpisanymi aneksami, firmy będą kontynuować działalność w Arkadach Wrocławskich przez kolejne lata. Łączny metraż, jaki zajmują najemcy wynosi blisko  500 mkw. Salon Apart znajduje się na poziomie +1, Wittchen oraz Douglas mieszczą się na poziomie 0 Centrum.

Najemcy zadowoleni ze współpracy z Arkadami Wrocławskimi

– Cieszymy się, że firmy te decydują się na przedłużenie umów i pozostanie w naszym centrum handlowym. Marki takie jak Wittchen czy Apart, należą bowiem do najbardziej rozpoznawalnych polskich marek reprezentujących segment dóbr premium i luksusowych – mówi Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie.

– Klienci Arkad bardzo chętnie sięgają po produkty biżuteryjne oraz galanteryjne, jednocześnie pozytywnie oceniając design i estetykę polskich marek w tym segmencie. Zadowoleni jesteśmy równie, że tak prestiżowe marki jak Douglas postrzegają nas jako sprawdzonego partnera biznesowego i chcą pozostać w naszym obiekcie na kolejne lata – dodaje dyrektor obiektu.

110 sklepów w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajdują się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, o wymiarach: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości.