Galeria Bronowice z nowymi najemcami

Galeria Bronowice w Krakowie zyskała trzech nowych najemców. Branżę modową wzmocniła oferta Salonu MayOutWay, pojawiły się również dwa kolejne lokale usługowe: punkt banku Citi handlowy na pasażu oraz – nabierająca ostatniego szlifu przed otwarciem – kawiarnia Nakielny.

Galeria Bronowice należy do Immochan. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 przy stoisku 4.8.

Nowe marki

Outletowy salon MayOutWay, o powierzchni ok. 40 mkw, zlokalizowany jest na parterze. Na półkach i wieszakach sklepu nie brakuje unikatowych wzorów, dostępnych z rabatami do -70 proc. Znaleźć tu można światowe marki, m.in. Tommy Hilfiger, Boss, Guess, Pierre Cardin, czy Armani Jeans. W każdym tygodniu pojawia się nowy asortyment.

Kolejna nowość w ofercie Galerii Bronowice to zlokalizowany na parterze mobilny punkt banku Citi Handlowy.

Również na parterze Galerii Bronowice, na powierzchni prawie 125 mkw., swoje miejsce znalazła nowa kawiarnia – Nakielny. Kawiarnia na razie przygotowuje się do otwarcia.

Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku. Obiekt usytuowany jest w północnej części Krakowa, gdzie krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu. Obiekt ma 60 tys. mkw. powierzchni GLA i 2,4 tys. miejsc parkingowych. Galeria należy do Immochan.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl