Telakces.com najemcą Rybnik Plaza

W galerii Rybnik Plaza otwarty został salon sieci Telakces.com. Punkt zlokalizowany jest na pierwszym parterze galerii i zajmuje powierzchnię 51,63 mkw.

Telakces.com to jedna z najszybciej rozwijających się sieci salonów z akcesoriami do urządzeń mobilnych w Polsce. Obecnie sieć posiada ponad 125 sklepów w Polsce, w Czechach i Norwegii. Działalność Telakces.com obejmuje: usługi Virgin Mobile, sprzedaż akcesoriów GSM, sprzedaż telefonów komórkowych, serwis pogwarancyjny.

Spółka istnieje od 2012 roku. W sierpniu 2014 roku Telakces.com podpisał strategiczną umowę z Virgin Mobile i stał się kluczowym partnerem na rynku polskim.
rybnik salon

Szeroka oferta Rybnik Plaza

Centrum Rybnik Plaza położone jest w samym sercu miasta, w pobliżu rynku, z bezpośrednim dostępem od ulicy Raciborskiej. Rybnik Plaza to nowoczesne 3-poziomowe centrum handlowe, które oferuje najnowsze trendy w modzie oraz zaplecze rozrywkowe, w tym najwyższej klasy kino Cinema City z 8 ekranami do projekcji cyfrowych oraz klub Pink, jedyną profesjonalną kręgielnię w mieście. Dzięki doskonałemu połączeniu mody i rozrywki, galeria jest ulubionym centrum handlowym mieszkańców Rybnika, jak również Klientów z sąsiednich miast, takich jak Racibórz, Wodzisław, Jastrzębie i Żory.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjna oferta detaliczna zaprezentowana w przyjemnym otoczeniu zapewniają udane i komfortowe zakupy pod jednym dachem. Do dyspozycji klientów jest również największy w centrum Rybnika i bardzo wygodny parking. Centrum proponuje klientom różnorodną ofertę modową, w tym największe międzynarodowe marki oraz wyjątkowe lokalne butiki, supermarket Stokrotka, a także sklepy sportowe oraz z sprzętem RTV i AGD renomowanych marek. Po udanych zakupach klienci mogą odpocząć przy filiżance kawy w jednej z kawiarni.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy