Rośnie sieć kawiarni Nakielny Kawa i Wypieki

Najnowszy lokal sieci Nakielny Kawa i Wypieki został otwarty w Galerii Bronowice w Krakowie z końcem lutego 2017 roku. W planach sieci dalszy rozwój.

– Koncept stale się rozwija. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju w ciągu ostatnich pięciu miesięcy spółka otworzyła trzy lokale w Krakowie: w Centrum Handlowym Bonarka City Center, w kultowej lokalizacji przy ul. Basztowej 15 – dawnej siedzibie LOT i Galerii Bronowice. Firma stawia na dalszą dynamiczną ekspansję wybierając perspektywiczne lokalizacje – mówi dla Retailnet Wojciech Leszczyński z firmy Bestretail.pl, która rozwija koncept kawiarni.

Ekspansja kawiarni Nakielny Kawa i Wypieki

Nowe kawiarnie będą otwierane zarówno w centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach.

– Cieszymy się, że naszą ofertę gastronomiczną powiększyła Kawiarnia Nakielny Kawa i Wypieki. Jest to kolejna ciekawa propozycja zarówno dla osób, które chcą zrelaksować się po zakupach, jak i tych poszukujących przestrzeni na biznesowe spotkania. Z pewnością każdy kawosz, odwiedzający nasze centrum handlowe, znajdzie tu coś dla siebie – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

– Specjalizując się w doradztwie i obsłudze rynku retail w zakresie nieruchomości dostrzegamy potencjał rozwoju i w dalszym ciągu poszukujemy dla naszego Klienta nowych, atrakcyjnych miejsc w centrach handlowych, przy głównych, najbardziej prestiżowych ulicach miasta Krakowa oraz w kluczowych punktach komunikacyjnych – dodaje Wojciech Leszczyński, Bestretail.pl.

Nakielny Kawa i Wypieki w Krakowie

Przypomnijmy, pierwszy lokal sieci Nakielny został otwarty z końcem 2016 roku w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center. W najbliższym czasie firma planuje intensywną ekspansję i budowanie swojego brandu poprzez otwarcia kolejnych kawiarni w Krakowie. W kwestii rozwoju sieci od strony nieruchomości wspiera firma BestRetail.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl