Organic Farma Zdrowia: nowe otwarcia i rebranding sklepów

organic-farma-zdrowia

– Obecnie mamy 40 sklepów i zamierzamy otwierać kolejne. Już w kwietniu uruchomimy nowe delikatesy na ul. Hożej w Warszawie. Jesteśmy zainteresowani wzrostem opartym przede wszystkim na jakości placówek. Interesują nas prestiżowe lokalizacje w dużych miastach oraz w centrach handlowych – mówi dla Retailnet.pl Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia. Do końca 2017 roku sieć zmieni logo i materiały komunikacyjne.

– Pracujemy również nad uruchomieniem pierwszego w Polsce marketu z żywnością ekologiczną (powstaje on w Konstancinie, będzie uruchomiony w 2018 roku). Staramy się zwiększyć liczbę dostępnych w ofercie produktów. Obecnie mamy ich ok. 4 tys., a w ciągu kilku lat chcemy zwiększyć tę wielkość do ok. 5-6 tys. – mówi Sławomir Chłoń.

Rebranding salonów

Grupa zapowiada, że do końca br. Organic Farma Zdrowia zmieni logo i materiały komunikacyjne. Zmiana podkreśla wartości wspólne dla włoskiej Grupy EcorNaturaSi, której częścią jest polska spółka. Pierwszy testowy sklep Organic Farma Zdrowia, w którym wprowadzono nowe logo i nowe materiały marketingowe, znajduje się w Galerii Mokotów.

Przypomnijmy, że od lipca 2016 roku strategicznym partnerem i akcjonariuszem w Organic Farma Zdrowia jest włoska firma EcorNaturaSi. Włoski podmiot działa od 1985 roku i jest jednym z największych graczy na europejskim rynku żywności ekologicznej.

– Chcemy skorzystać z doświadczenia naszego partnera, dlatego też rozpoczęliśmy proces rebrandingu. W sposób ewolucyjny będziemy wprowadzać nowe logo i nowe materiały marketingowe. Systematycznie będziemy także zmieniać wizerunek naszych sklepów – mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia. Proces zmian ma trwać do zimy tego roku.

Nowe logo Organic Farma Zdrowia nawiązuje do materiałów włoskiego partnera i jego historii. Akcentuje harmonię między rolnictwem ekologicznym, pozytywnym wpływem produktów BIO na człowieka, a działaniami biznesowymi prowadzonymi w sposób zrównoważony i neutralny dla środowiska. Kolory zielony i oliwkowy przypominają naturalny charakter jedzenia organicznego.

Organic Farma Zdrowia S.A.

Organic Farma Zdrowia S.A. to pierwsza i obecnie największa w Polsce sieć samoobsługowych Delikatesów pod nazwą Organic Farma Zdrowia z ekologiczną i pro-zdrowotną żywnością, kosmetykami i środkami higieny osobistej oraz domowej.

Grupa EcorNaturaSi jest numerem jeden na rynku żywności ekologicznej we Włoszech i jednym z największych podmiotów w branży w Europie. Tylko we Włoszech prowadzi ok. 500 wielkopowierzchniowych sklepów z żywnością organiczną, w których dostępnych jest 6,5 tys. produktów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.