Gemini Park Tarnów wzbogaca swoją ofertę handlową. Tenant mix obiektu jest uzupełniany o topowe marki z najpopularniejszych segmentów. Właściciel obiektu – Gemini Holding – jest wystawcą wiosennej i jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017

– Dążymy do uatrakcyjniania oferty handlowej Gemini Park Tarnów, tak by stale odpowiadała oczekiwaniom naszych klientów, żeby segmenty, które cieszą się największym zainteresowaniem, były zbudowane z pożądanych przez nich marek. Tenant mix modyfikujemy tak, by poszerzyć go m.in. o topowe na polskim rynku brandy – komentuje Zbigniew Nowak, dyrektor centrum handlowego Gemini Park Tarnów.

Nowi najemcy w Gemini Park Tarnów

W ostatnim czasie do grona najemców dołączył Vision Express, a zaraz po nim Duka, popularna marka z bogatym asortymentem akcesoriów kuchennych oraz stołowych. W tarnowskim Gemini Park Duka zajęła lokal o powierzchni bliskiej 120 mkw., poszerzając ofertę salonów z wyposażeniem wnętrz, którą tworzą marki tj. Home&You, Jysk, Tchibo, Castorama.

– Zależy nam na obecności w Gemini Park Tarnów m.in. wiodących na rynku marek o ugruntowanej pozycji, takich jak Duka, która niedawno otworzyła w  naszym obiekcie swój sklep. Ogromnie się cieszymy z nowopodpisanej umowy – jesteśmy dumni, że tak znana marka z asortymentem lubianym przez klientów wybrała właśnie Gemini Park na swoją pierwszą lokalizację w Tarnowie, gdzie dotychczas nie była obecna. Jesteśmy przekonani, że Duka zyska grupę lojalnych klientów, którzy regularnie będą odwiedzać jej nowy salon w Gemini Park Tarnów  – dodaje Z. Nowak.

Oferta Gemini Park Tarnów

Tylko w ubiegłym roku do grona najemców dołączyło 14 popularnych marek, część z nich po raz pierwszy otworzyła swoje salony w tym regionie. Tenant mix  obiektu zwiększył się m.in. o brandy t.j.: Pizza Hut Express, Subway, Awiteks, Vistula, Wólczanka, Wójcik, multibrandowy butik OIA i inne.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy obiekcie funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot.