Tomasz Lisiecki odchodzi z TriGranit

Tomasz Lisiecki

Tomasz Lisiecki został dyrektorem ds. rozwoju firmy Citycon Oyj oraz członkiem Korporacyjnej Komisji Zarządczej. Wcześniej pracował jako dyrektor ds. inwestycji w TriGranit Development Corporation.

Tomasz Lisiecki będzie odpowiedzialny za realizację obiektów oraz transakcje w krajach, w których działa Citycon. Nowe stanowisko obejmie latem.

Citycon z nowym dyrektorem ds. rozwoju

Jak poinformował redakcję Retailnet będzie się zajmował rynkiem skandynawskim ze Sztokholmu. Na razie nie wiadomo też o ewentualnych planowanych inwestycjach Citycon w Polsce.

Tomasz Lisiecki  ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie inwestycji i realizacji nieruchomości. Na kanadyjskim Uniwersytecie Toronto uzyskał stopień licencjata z ekonomii, a także dyplom MBA dla kadry kierowniczej na chicagowskiej Kellogg School of Management. Ma obywatelstwo kanadyjskie i polskie.

Działalność Citycon

Citycon działa obecnie głównie na terenie krajów Skandynawii i państw nadbałtyckich. Firma posiada 52 centra handlowe i 5 innych nieruchomości. Zarządza aktywami o łącznej wartości około 5 mld euro.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.