Nowy iSpot Apple Premium Reseller w Poznaniu

iSpot-Apple-Premium-Reseller-Poznan(3)

iSpot Apple Premium Reseller otworzył kolejny salon. Salon zlokalizowany w poznańskim centrum handlowym to 140 mkw. przestrzeni dla nowej technologii, która może pomóc w codziennym życiu i biznesie. Sieć sprzedaży liczy już 25 salonów zlokalizowanych w całej Polsce.

Otwarty 10 marca salon iSpot Apple Premium Reseller w Starym Browarze urządzony jest zgodnie z nowymi zasadami iSpot – obejmuje zarówno przestrzeń ekspozycyjną, jak i miejsce do komfortowego prowadzenia warsztatów. Warsztaty, pokazujące jak efektywnie korzystać z rozwiązań Apple i aplikacji zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie, to ważny element propozycji iSpot dla klientów.

25 salonów

– Wychodzimy na rynek z całościową propozycją – produkty i urządzenia Apple, szeroki wybór akcesoriów w różnych stylach, kompleksowe doradztwo i usługi – zarówno serwis, jak i warsztaty edukacyjne. Takie podejście daje naszym klientom możliwość pełnego korzystania z atutów nowej technologii – wyjaśnia Tomasz Nawrocki, dyrektor zarządzający iSpot Apple Premium Reseller.

W sieci iSpot Apple Premium Reseller jest 25 salonów na terenie całego kraju. Kolejne nowe punkty sprzedaży będą zlokalizowane w nowej galerii Serenda w Krakowie oraz w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce.

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn