Top Secret z nowym kanałem sprzedaży

Marka Top Secret z początkiem marca br. uruchomiła kolejny kanał sprzedaży outletowej. Tym razem na platformie internetowej Allegro

Na początek zostało wystawionych ponad 300 aukcji, a najbliższe plany obejmują zwiększenie ich aż do 1 tys. W ofercie jest głównie towar outletowy odzieży damskiej Top Secret i Troll, a w niedługim czasie będzie dostępna również odzież męska.

Oferta w Strefie Marek

Aukcje mają charakter wielowariantowy, a klient może szybko odszukać interesujący go rozmiar czy inny kolor danego modelu. Oferta Top Secret znajduje się w Strefie Marek Allegro w zakładce Moda (odzież damska) pod adresem https://allegro.pl/strefamarek/moda. Można tam znaleźć logo marki obok takich jak Solar, Simple, Patrocki&Brzozowski, Pepe Jeans, Only. Na Allegro sklepy prowadzi już ponad 500 marek w 8 kategoriach.

Właściciel marek odzieżowych

Grupa Redan jest właścicielem marek odzieżowych: Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TXM textilmarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Koreii Bangladeszu. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 700 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy TXM textilmarket.

W lutym br. liczba odwiedzin polskiego e-sklepu www.topsecret.pl zwiększyła się o 9 proc. w ujęciu rok do roku.  Jednocześnie liczba zamówień wzrosła o 7 proc., a ich łączna wartość o 6 proc.

Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje Spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka aktywnie wspiera Fundację „Happy Kids”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl