SCF 2017: oto najbardziej dynamicznie rozwijające się sieci handlowe

Już po raz piąty podczas Shopping Center Forum wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych. O nagrodę SCF Retailers Awards 2017 w kategorii Best Expansion powalczy 6 sieci. Wyniki poznamy już 5 kwietnia.

Shopping Center Forum Spring Edition 2017, czyli najważniejsze tej wiosny spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Europie Środkowej odbędzie się 5 kwietnia na stadionie warszawskiej Legii. Najważniejszym punktem programu Forum będzie ogłoszenie wyników konkursu SCF 2017 Retailers’ Awards. Po raz piąty wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych w 9 kategoriach, w tym dla najlepszych managerów rynku retail.

Nominowani do nagrody SCF Retailers Awards 2017 w kategorii Best Expansion

W kategorii Best Expansion kilkunastoosobowe jury SCF składające się z ekspertów rynku nominowało sześć dynamicznie rozwijających się sieci handlowych. Każda z nich w ostatnim czasie w znaczący sposób powiększyła stacjonarną sieć sprzedaży.

CCC

26 tys. mkw. – o tyle, dzięki nowym otwarciom i relokacji salonów, w 2016 roku wzrosła powierzchnia handlowa sieci CCC w Polsce. W ciągu najbliższych trzech lat globalna powierzchnia sprzedaży powiększy się o około 300 tys. mkw.

Komfort

W roku 2016 Komfort otworzył 38 nowych salonów, a w planach na 2017 r. ma kolejne 30. Sprzedaż marki realizowana jest poprzez sieć już ponad 130 sklepów

Martes Sport

W ubiegłym roku Martes Sport otworzył swój 200. sklep. Obecnie finalizowane są negocjacje dotyczące otwarcia kolejnych 50 nowych salonów, w tym pięciu sklepów Martes Sport Premium, o łącznej powierzchni 45 tys. mkw.

Media Expert

W roku 2016 roku Media Expert powiększył sieć sprzedaży o 46 nowych salonów. W efekcie sieć sprzedaży liczy już ponad 400 elektromarketów.

Smyk

Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000. Obecnie działa już ponad 140 sklepów  zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce.

TXM

W ubiegłym roku sieć TXM otworzyła 44 nowe markety. Zgodnie z zapowiedziami spółki do końca przyszłego roku sieć będzie miała łącznie ponad 380 sklepów.

W tegorocznej wiosennej edycji Shopping Center Forum tradycyjnie już weźmie udział około 800 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku. Obecni będą również właściciele i zarządcy centrów handlowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl