Przybywa najemców w krakowskiej Serenadzie

Centrum handlowe Serenada

Powiększa się oferta komercyjna krakowskiego Centrum Handlowego Serenada. Do grona najemców dołączyli Pierre Cardin, 4F i Smyk. Tym samym proces komercjalizacji Serenady dobiega końca. Otwarcie obiektu już jesienią 2017 r.

Nowi najemcy łącznie zajmować będą ponad 1 tys. mkw. GLA. Smyk podpisał umowę na powierzchnię 587 mkw., a 4F – na 305 mkw. Salon jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych – Pierre’a Cardin zajmie 119 mkw.

Oferta Serenady

– Cieszy nas uzupełnienie portfolio o segment dla dzieci, ale dla Serenady kluczowe jest poszerzenie asortymentu modowego. W znacznym stopniu przyczyni się do tego zarówno wszechstronna, sportowa oferta 4F jak i klasyczna elegancja Pierre’a Cardina – mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji Mayland Real Estate.

Proces komercjalizacji przebiega zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Na 42 tys. mkw. GLA klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty handlowej oraz usługowej sklepów i salonów. Wśród najemców są m.in. marki z Grupy LPP i Inditex oraz Van Graaf, H&M, CCC, Deichmann, biura podróży Itaka i Rainbow Tours, a także Sephora, Rossmann, Super-Pharm i Hebe. W ofercie gastronomicznej nie zabraknie restauracji Companeros, Grand Kebab, Staropolskie Jadło, Olimp oraz kawiarni Starbucks i Costa Coffee.

Inwestycja firmy Mayland

Centrum Handlowe Serenada powstaje w krakowskiej dzielnicy Olsza i będzie komplementarne wobec działających w sąsiedztwie: Centrum Handlowego  Krokus z hipermarketem o powierzchni 18 tys. mkw., marketu budowlanego OBI z powierzchnią 12 tys. mkw. oraz kompleksu rozrywkowego w postaci największego w Krakowie 12-salowego Multikina i największego w Polsce krytego aquaparku. Dzięki temu powstanie największy w Krakowie kompleks handlowo-rozrywkowy o powierzchni ponad 100 tys. mkw.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka posiada znaczący portfel projektów w całym kraju, obecnie realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz rozbudowę CH Ster w Szczecinie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn