Guess kontynuuje ekspansję. W 2017 roku otworzy minimum 10 nowych sklepów

Amerykańska marka Guess na dobre zadomowiła się w Polsce i planuje kolejne otwarcia sklepów w 2017 roku.

Obecnie sieć tworzą 32 sklepy własne. W planach kolejne otwarcia nowych salonów oraz powiększanie powierzchni niektórych już działających.

Przybędzie salonów Guess

– Nasz najnowszy sklep został otwarty 23 marca w centrum outletowym w Krakowie. Salon ma powierzchnię 350 mkw. W tym roku otworzymy minimum 10 nowych sklepów, ale planujemy też powiększenia niektórych istniejących sklepów – mówi dla Retailnet Waldemar Madajczyk, Regional Director Central & Eastern Europe and Russia, Guess Poland.

Dwa nowe salony na pewno powstaną w Szczecinie. Spółka Guess Poland podpisała już umowę najmu na lokal o powierzchni 195 mkw. w centrum Galaxy. Otwarcie sklepu zaplanowano na kwiecień tego roku. Drugi salon w Szczecinie o powierzchni 350 mkw. zostanie otwarty jesienią. Będzie to salon outletowy.

Guess w nowo powstających centrach handlowych

– Planujemy także wejście do właśnie powstających obiektów handlowych. Mowa o krakowskiej Serenadzie oraz Centrum Wroclavia. Umowy już podpisaliśmy. Ponadto w grudniu 2017 otworzymy także sklep outletowy w Warszawie – Ursus, gdzie nie mamy jeszcze sklepu. Jest jeszcze kilka lokalizacji nad którymi pracujemy i stosowne umowy najmu powinny być podpisane do końca kwietnia – zapowiada Waldemar Madajczyk.

Firma Guess Inc. posiada obecnie ponad 1,6 tys. salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo marki można kupić także w sklepie internetowym www.guess.eu o zasięgu globalnym. Za rozwój salonów w Polsce odpowiada firma Guess Poland sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn