Smyk z kolejną nową lokalizacją

29 marca w centrum handlowym Galeria Raj zostanie otwarty pierwszy Smyk w Dębicy. W nowym salonie klienci znajdą szeroki asortyment zabawek popularnych marek oraz najnowszą kolekcję ubrań Cool Club.

– Bardzo się cieszę, że otwieramy nasz sklep w kolejnym polskim mieście – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk. – Jestem przekonany, że mieszkańcy Dębicy będą chętnie odwiedzać nowego Smyka, by zapoznać się z bogatą ofertą i skorzystać z licznych promocji, które do tej pory mogli poznać jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego lub salonów zlokalizowanych w innych miastach. Na pierwsze dni działalności Smyka w Dębicy przygotowaliśmy dla klientów specjalną zniżkę na zakupy, a dla dzieci – kącik z animatorami – dodaje. 

Tradycją Smyka jest świętowanie z mieszkańcami miasta otwarcia nowego salonu. Dlatego wszyscy klienci nowego Smyka w dniach 29 marca – 2 kwietnia będą mogli zrobić zakupy z 20 proc. zniżką. Z kolei dla najmłodszych przygotowano szereg zabaw i zajęć manualnych związanych z nadchodzącymi świętami. 

Nowy Smyk w Dębicy należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka. 

Dynamiczny rozwój

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000.

Obecnie sieć sklepów obejmuje prawie 140 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy sieci działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

Działalność Grupy Smyk została doceniona przez Jury konkursu Shopping Center Forum Retailers’ Awards, które nominowało ją w dwóch kategoriach: Expansion oraz Retailer of the Year. Wyniki konkursu poznamy już 5 kwietnia podczas Forum, które odbędzie się na stadionie Legii w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn