Piotr i Paweł z nowymi lokalizacjami

piotr-i-pawel-arkady-wroclawskie

24 marca sieć Piotr i Paweł otworzyła nową lokalizację. – Nasza sieć przygotowuje również kolejne otwarcia w pierwszej połowie 2017 roku – informuje Piotr i Paweł.

Sieć Piotr i Paweł rozwija się otwierając nowe punkty sprzedaży nie tylko w centrach handlowych. 145. placówka sieci Piotr i Paweł otwarta została przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy. Sklep zajmuję powierzchnię około 1 tys. mkw. i działa w innowacyjnym programie lojalnościowym Po2jamy Rabaty.

Kolejny Piotr i Paweł otwarty zostanie otwarty 31 marca we Wrocławiu. Sklep o powierzchni 1,5 tys. mkw. dołączy do grona najemców Arkad Wrocławskich i będzie siódmą placówką sieci Piotr i Paweł w tym mieście. Piotr i Paweł zajmie lokalizację po delikatesach Alma.

Przypomnijmy, że na przełomie roku 2016 i 2017 Piotr i Paweł zawarł 4 umowy najmu na lokalizacje, w których funkcjonowały delikatesy Alma. Kolejne supermarkety pod szyldem Piotr i Paweł uruchomione zostaną w warszawskim oraz gdyńskim Klifie.

Rozwój sieci

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach.

Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 146 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie. W planach są kolejne otwarcia w 2017 roku.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn